<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

تعداد کلیک

 

 

عنوان لینک

 

36

مار گزیدگی و روش های مقابله با آن

30

آب پاکیزه

33

سگ گزیدگی

33

بیرون آوردن قلاب ماهیگیری

51

شکار کبوتر

42

شکار کبک

36

سرپناه-1

21

سرپناه-2

19

سرپناه-3

43

تمرینات روحی و روانی

33

کیت نجات

جدولی که در بالا مشاهده می فرمایید بیانگر تعداد دفعاتی است که هر کدام از لینک های ستون سمت چپ(مطالب آموزشی) کلیک شده اند و به نوعی بیانگر سلیقه خوانندگان این وبلاگ است و بررسی آن از حیث آماری نتایج جالبی را برای خود من داشت. جالب اینکه در همین مدت کوتاه بيست روزه مطالب حدود 344 دفعه داونلود شده اند که بیشترین تعداد مربوط به مطلب شکار کبوتر و کبک بوده است و این برای من این نتیجه را دارد که تعداد خوانندگان علاقه مند به شکار خیلی بیشتر از آنی است(نسبت به بقیه طیف ها) که فکر می کردم... !

به هر حال در ادامه مطالب آموزشی، امروز لینک دیگری را اضافه کردم در مورد بحث "آتش افروزی" که به معرفی انواع آتش زنه ها و کلیات مطلب خواهد پرداخت و امیدوارم که در فرصت های آتی بتوانم ادامه آن را نیز آماده کنم. امیدوارم که مفید فایده واقع بشود.

برای همه شکارچیان خمار، صدور پروانه را از خداوندگار یکتا خواستارم. همگی خوب و خوش باشید و تیغ برراآ:)

 

 

پانوشت:

اگر دوستی از زنجان خواننده این صفحه است ممنون می شوم اگر برای من به همین آدرس موجود در گوشه سمت راست بالای صفحه یک ایمیل بزند:) 

/ 8 نظر / 11 بازدید
بهرام

اولا که اول.آمارگيريه خوبی بود.اينجوری که بوش مياد امسال هم از شکار خبری نيست؟؟؟؟ خيلی جالبه ،ئدر اين مواقع وقتی بری سازمان يا زنگ بزنی برای جواز سوال کنی اون طرف خيلی راحت ميگه آقا هنوز خبری نشده يا من اطلاعی ندارم. راستی فيلمهايی که از يوزپلنگ و پلنگ ايرانی توسط استاد اينانلو گرفته شد رو ديدی؟من که موهای تنم مثل گربه ای که دعوا ميکنه سيخ شده بود و يه جورايی شيفته پلنگ ايرانی شدم.منم آپم

شاهین

نه والا بهرام جون اون فیلما رو ندیدم، بدشانسی من اون روز صبح من خونه نبودم و اون برنامه هم صبحها پخش می شه ولی فکر کنم که تکرارش رو نشون بدن... یعنی دیروز که اینجوری گفتن! در مورد پروانه شکار هم دیروز باز تماس گرفتم و و البته این دفعه فرمودند که ؛بعید می دانم که امسال پروانه صادر بشه!:((((

صادق

شاهين جان سلام با اين وضعيتی که تو آمار دادی کبوترها و کبها بايد حسابی حواسشون باشه که گير خواننده های تو نيافتند! راستی من هفته پيش يک برنامه خوب داشتم گزارش آنرا نوشتم! سری بزن

fera

شايد هم عده ای مخالف شکار بوده اند و رفته اند ببينند اين جوانک حرف حسابش چيست؟ يه سری عکس جديد دارم

سجاد

سلام.من فکر می کنم نوشتن اين چنين مطالبی در مورد تيراندازی واصول درست شکار باعث ميشه هيچ تيری بی هدف ونا به جا انداخته نشود.با حرفت آخرت دل من وامثال منو خون کردی.نمی دونم دليل اين همه بی حرمتی به اين قشر عزيز چيه؟ولی باز من هنوز اميدوارم که فرجی بشه واين قدر حسرت به دل نمانيم .ان شا الله(راستی غصه نخور من از رو صفحه تلويزيون اين برنامه رو ضبط کردم اگه نشون نداد برات فيلمشو می فرستم)

شاهین

قربون محبتت سجاد جون:) اگر که گیرش نیوردم حتمن خبرت می کنم؛)

فرزندان کوروش سد سیوند را شکستند!

شاهین

"بدون نام" جان جریان چیه می شه بیشتر توضیح بدی...؟ من که وب سایت های خبری مرتبط رو چک کردم ولی چیز هاصی نوشته نشده بود...!