به 'درکوه' خوش آمدید
در کوه

 

 

تعداد کلیک

 

 

عنوان لینک

 

36

مار گزیدگی و روش های مقابله با آن

30

آب پاکیزه

33

سگ گزیدگی

33

بیرون آوردن قلاب ماهیگیری

51

شکار کبوتر

42

شکار کبک

36

سرپناه-1

21

سرپناه-2

19

سرپناه-3

43

تمرینات روحی و روانی

33

کیت نجات

جدولی که در بالا مشاهده می فرمایید بیانگر تعداد دفعاتی است که هر کدام از لینک های ستون سمت چپ(مطالب آموزشی) کلیک شده اند و به نوعی بیانگر سلیقه خوانندگان این وبلاگ است و بررسی آن از حیث آماری نتایج جالبی را برای خود من داشت. جالب اینکه در همین مدت کوتاه بيست روزه مطالب حدود 344 دفعه داونلود شده اند که بیشترین تعداد مربوط به مطلب شکار کبوتر و کبک بوده است و این برای من این نتیجه را دارد که تعداد خوانندگان علاقه مند به شکار خیلی بیشتر از آنی است(نسبت به بقیه طیف ها) که فکر می کردم... !

به هر حال در ادامه مطالب آموزشی، امروز لینک دیگری را اضافه کردم در مورد بحث "آتش افروزی" که به معرفی انواع آتش زنه ها و کلیات مطلب خواهد پرداخت و امیدوارم که در فرصت های آتی بتوانم ادامه آن را نیز آماده کنم. امیدوارم که مفید فایده واقع بشود.

برای همه شکارچیان خمار، صدور پروانه را از خداوندگار یکتا خواستارم. همگی خوب و خوش باشید و تیغ برراآ:)

 

 

پانوشت:

اگر دوستی از زنجان خواننده این صفحه است ممنون می شوم اگر برای من به همین آدرس موجود در گوشه سمت راست بالای صفحه یک ایمیل بزند:) 


یکشنبه ٢٩ امرداد ،۱۳۸٥

شاهین


[ HOME | ARCHIVE | E-MAIL ]

"من گفتم:«من اون رو به یاد میآرم و یه وقتی چیزی واسه‌تون می‌نویسم که اون توش باشه...»                           ارنست همینگوی "تپه‌های سبز آفریقا