به 'درکوه' خوش آمدید
در کوه

 

ساعت 11:30 شبه که روزنامه ای رو که از صبح گرفتم تا بخونم تازه باز می کنم، به این فکر می کنم که تا تمومش کنم فردا شده و ... جالبه، این روزها مقاله ها و خبرهای خوندنی داره و البته بیشتر خندیدنی، خوندن از آدمایی شهوت قدرت چشماشون رو کور کرده و هر چیزی که به ذهنشون می رسه می گن، کسایی که 4 سال یکبار به فکر مردم می افتن و خودشون رو مردمی ترین فرد می دونن و البته وقتی به مسند می نشینن از اونا (مردم) تصوری بیش از یه توده نادان و احمق ندارن... خداییش آدم یه حرفهایی از دهن یه کسایی می شنوه که... راستی امسال چه رنگی مده؟؟؟

...

بگذریم، اینها را بخوانید و لذت ببرید:

 

1-       باز قيمتی: روايتی از يک گردش دوازده روزه در منطقه ی مرتفع و دور افتاده از کوههای هزارمسجد است. سفر پرخاطره و پرباری بود که پائيز سال 79 را جاودانه کرد...(ادامه)

 

2-       اينجا ايران است؛ پارک ملی کوير: اخیرا فرصتی پیش آمد تا بازدیدی داشته باشم از پارک ملی کویر. در اینجا سعی می کنم با ارائه چند عکس، این پارک ملی را پیش چشم آنهایی که آن را ندیده اند تصویر کنم...  (ادامه)


سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ،۱۳۸٤

شاهین


[ HOME | ARCHIVE | E-MAIL ]

"من گفتم:«من اون رو به یاد میآرم و یه وقتی چیزی واسه‌تون می‌نویسم که اون توش باشه...»                           ارنست همینگوی "تپه‌های سبز آفریقا